Kundeservice

Du kan kontakte oss på telefon 55 55 97 00 mellom 09:00 og 15:00 på hverdager, eller sende oss en melding i skjemaet under
Takk! Vi vil svare på din henvendelse så snart som mulig!
Oops! Noe gikk galt, prøv igjen senere!

Redaksjonen

55 55 97 00
redaksjonen@dagen.no

Abonnement

55 55 97 00
abonnement@dagen.no

Annonse

55 55 97 00
annonse@dagen.no

Korsets Seier

926 02 742

Redaksjonen

Sjefredaktør

Vebjørn Selbekk

930 11 433
vebjørn@dagen.no
Les mer
Fungerende utgavesjef

Karl Andreas Jahr

926 02 742
karl@k-s.no
Les mer
Journalist

Ane-Marthe Hop-Hansen

979 74 075
ane-marthe@k-s.no
Les mer
Fungerende redaksjonsleder

Eivind Tveter

924 62 701
eivind@k-s.no
Les mer
Journalist

Deborah Selbekk Lunde

930 26 570
deborah@k-s.no
Les mer