Kundeservice

Du kan kontakte oss på telefon 55 55 97 00 mellom 09:00 og 15:00 på hverdager, eller sende oss en melding i skjemaet under
Vi har for tiden tekniske problemer med dette skjemaet. Vennligst send en epost til abonnement@dagen.no dersom du ønsker å kontakte abonnementsavdelingen
Takk! Vi vil svare på din henvendelse så snart som mulig!
Oops! Noe gikk galt, prøv igjen senere!

Redaksjonen

Mobil - symbol
55 55 97 00
redaksjonen@dagen.no
epost - symbol

Abonnement

Mobil - symbol
55 55 97 00
abonnement@dagen.no
epost - symbol

Annonse

Mobil - symbol
55 55 97 00
annonse@dagen.no
epost - symbol

Korsets Seier

Mobil - symbol
926 02 742
epost - symbol

Redaksjonen

Sjefredaktør

Vebjørn Selbekk

Mobil - symbol
930 11 433
vebjorn@dagen.no
epost - symbol
Les mer
Nyhetsredaktør

Astrid Dalehaug Norheim

Mobil - symbol
986 24 988
astrid@dagen.no
epost - symbol
Les mer
Redaktør

Kari Fure

Mobil - symbol
928 60 350
kari@dagen.no
epost - symbol
Les mer
Redaktør

Tarjei Gilje

Mobil - symbol
906 34 120
tarjei@dagen.no
epost - symbol
Les mer
Fungerende utgavesjef KS

Karl Andreas Jahr

Mobil - symbol
926 02 742
karl@k-s.no
epost - symbol
Les mer
Journalist

Alice Tegle

Mobil - symbol
402 14 573
alice@k-s.no
epost - symbol
Les mer
Journalist

Ane-Marthe Hop-Hansen

Mobil - symbol
979 74 075
ane-marthe@k-s.no
epost - symbol
Les mer
Journalist

Anne Gustavsen

Mobil - symbol
924 21 670
anne@k-s.no
epost - symbol
Les mer
Journalist

Birgit Opheim

Mobil - symbol
924 35 981
birgit@dagen.no
epost - symbol
Les mer
Journalist

Bjørn Olav Hammerstad

Mobil - symbol
930 85 116
bjornolav@dagen.no
epost - symbol
Les mer
Journalist

Deborah Selbekk Lunde

Mobil - symbol
930 26 570
deborah@k-s.no
epost - symbol
Les mer
Journalist

Eivind Algrøy

Mobil - symbol
938 17 507
eivind@dagen.no
epost - symbol
Les mer
Fungerende redaksjonsleder

Eivind Tveter

Mobil - symbol
924 62 701
eivind@k-s.no
epost - symbol
Les mer
Journalist

Håvard Lied

Mobil - symbol
413 20 374
havard@dagen.no
epost - symbol
Les mer
Fungerende reportasjeleder

Ingjerd Våge

Mobil - symbol
959 769 18
ingjerd@dagen.no
epost - symbol
Les mer
Journalist

Jarle Kallestad

Mobil - symbol
920 805 28
jarle@dagen.no
epost - symbol
Les mer
Journalist

Johanna Hundvin Almelid

Mobil - symbol
959 43 572
johanna@dagen.no
epost - symbol
Les mer
Journalist

Johanna Magdalena Husebye

Mobil - symbol
938 94 283
jmh@dagen.no
epost - symbol
Les mer
Korrespondent

Kenneth Fjell Rasmussen

Mobil - symbol
951 04 960
kenneth@dagen.no
epost - symbol
Les mer
Journalist

Klaus Gustafsson

Mobil - symbol
974 78 811
klaus@dagen.no
epost - symbol
Les mer
Journalist

Tor Weibye

Mobil - symbol
970 16 015
tor@dagen.no
epost - symbol
Les mer
Journalist

Tor-Helge Gundersen

Mobil - symbol
400 27 213
tor-helge@dagen.no
epost - symbol
Les mer
Journalist

Tore Hjalmar Sævik

Mobil - symbol
996 45 340
tore@dagen.no
epost - symbol
Les mer
Nettleder

Øystein Lid

Mobil - symbol
900 60 013
oystein@dagen.no
epost - symbol
Les mer