Kundeservice

Du kan kontakte oss på telefon 55 55 97 00 mellom 09:00 og 15:00 på hverdager, eller sende oss en melding i skjemaet under
Takk! Vi vil svare på din henvendelse så snart som mulig!
Oops! Noe gikk galt, prøv igjen senere!

Redaksjonen

55 55 97 00
redaksjonen@dagen.no

Abonnement

55 55 97 00
abonnement@dagen.no

Annonse

55 55 97 00
annonse@dagen.no

Korsets Seier

926 02 742

Redaksjonen

Sjefredaktør

Vebjørn Selbekk

930 11 433
vebjorn@dagen.no
Les mer
Nyhetsredaktør

Astrid Dalehaug Norheim

986 24 988
astrid@dagen.no
Les mer
Redaktør

Kari Fure

928 60 350
kari@dagen.no
Les mer
Redaktør

Tarjei Gilje

906 34 120
tarjei@dagen.no
Les mer
Journalist

Birgit Opheim

924 35 981
birgit@dagen.no
Les mer
Journalist

Bjørn Olav Hammerstad

930 85 116
bjornolav@dagen.no
Les mer
Journalist

Eivind Algrøy

938 17 507
eivind@dagen.no
Les mer
Journalist

Håvard Lied

413 20 374
havard@dagen.no
Les mer
Fungerende reportasjeleder

Ingjerd Våge

959 769 18
ingjerd@dagen.no
Les mer
Journalist

Johanna Hundvin Almelid

959 43 572
johanna@dagen.no
Les mer
Journalist

Johanna Magdalena Husebye

938 94 283
jmh@dagen.no
Les mer
Korrespondent

Kenneth Fjell Rasmussen

951 04 960
kenneth@dagen.no
Les mer
Journalist

Klaus Gustafsson

974 78 811
klaus@dagen.no
Les mer
Journalist

Tor Weibye

970 16 015
tor@dagen.no
Les mer
Journalist

Tor-Helge Gundersen

400 27 213
tor-helge@dagen.no
Les mer
Journalist

Tore Hjalmar Sævik

996 45 340
tore@dagen.no
Les mer
Nettleder

Øystein Lid

900 60 013
oystein@dagen.no
Les mer